x x
x x

Szczegóły oferty

Business Support Solution SA

Opis stanowiska:
-monitorowanie zmian w przepisach podatkowych
-dokonywanie interpretacji, opinii i ekspertyz przepisów prawa podatkowego
-współpraca z firmami doradztwa podatkowego
-przygotowywanie dokumentacji podatkowej (np. dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych)
-sporządzanie wniosków, wystąpień, odwołań od decyzji kierowanych do Administracji Skarbowej
-wsparcie przy obsłudze kontroli skarbowych
-wykonywanie audytów podatkowych
-przeprowadzanie szkoleń/instruktaży wewnętrznych o tematyce podatkowej
nadzór nad realizacją zadań merytorycznych realizowanych w dziale

Wymagania:
-wykształcenie wyższe magisterskie
-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-tytuł doradcy podatkowego
-praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego
-znajomość języka angielskiego na poziomie B1
-obsługa pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym

Co oferujemy:
* stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku grupie kapitałowej
* konkurencyjne wynagrodzenie
* bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
* przestrzeń do rozwoju z najlepszymi
* unikatową możliwość współpracy z ekspertami w branży

Adres:

Pojezierska 90A, Łódź

42 665 612 967

daria_jedynak@bssce.com

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x