x x
x x

Aktualność: Najbliższe ślubowanie 25 stycznia 2019 r.

Najbliższe ślubowanie odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 r. Ślubowanie odbędzie się w dwóch turach: I tura o godz. 12.00, II tura o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 3/310.

W uroczystości tej mogą wziąć udział osoby fizyczne wobec, których Krajowa Rada Doradców Podatkowych podjęła decyzję o wpisaniu na listę doradców podatkowych.

Uprawnionymi do wypowiedzenia wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych treści roty ślubowania w dniu 25 stycznia 2019 r. o godz. 12.00, są następujące osoby:

1. Jakub Ambrożko
2. Krzysztof Bachta
3. Krzysztof Bareja
4. Tomasz Marcin Biernacki
5. Joanna Blacharska
6. Beata Błaszczuk
7. Jakub Borkowski
8. Patryk Budkowski
9. Aleksandra Chojnacka
10. Marta Czerwińska
11. Marta Damaz
12. Jakub Dąbrowski
13. Jacek Drzazga
14. Karol Dziedzic
15. Łukasz Wojciech Dziewięcki
16. Paulina Faryn
17. Katarzyna Gierczak
18. Paweł Góra
19. Emilia Gregorczyk
20. Jacek Grobelny
21. Jakub Grzyb
22. Anna Jankowska
23. Jakub Jaroń
24. Zenon Marek    Kaczorek
25. Tomasz Kądrzycki
26. Piotr Kochanecki
27. Aleksandra Kopeć
28. Tomasz Kryczka
29. Dominika Ksepko
30. Anna Kubicz
31. Marek Kuc
32. Magda Kuźniar
33. Kuba Lewandowski
34. Paulina Markowska
35. Marcin Michna
36. Karol Migas
37. Magdalena Olszewska
38. Agnieszka Osik
39. Michał Osowski
40. Aleksandra Owczarek
41. Michał Panek
42. Piotr Paśko
43. Anna Paśniczek
44. Piotr Pawulski
45. Anna Pożoga
46. Krzysztof Puzyr
47. Tomasz Ruciński
48. Mariusz Ruta
49. Anna Patrycja Sęk
50. Marcin Socha
51. Paulina Szemiel
52. Maja Szymczewska
53. Iwona Tontała
54. Magdalena Verdun
55. Jakub Warnieło
56. Michał Wojna
57. Joanna Maria Wójcik
58. Natalia Wytrykowska
59. Zuzanna Zawistowska

Uprawnionymi do wypowiedzenia wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych treści roty ślubowania w dniu 25 stycznia 2019 r. o godz. 13.30, są następujące osoby:

1. Violetta Abramowska
2. Sławomir Albrewczyński
3. Małgorzata Baranowska
4. Aleksandra Bembnista
5. Magdalena Bielarz
6. Joanna Brylowska
7. Tomasz Karol Cebula
8. Magdalena Chodorek
9. Kacper Czapracki
10. Agat Dasiewicz
11. Magdalena Dzikowska-Dzioba
12. Bożena Gołos
13. Anna Holdys
14. Monika Huzarska
15. Paulina Janka
16. Jarosław Jarczyk
17. Michał Jarecki
18. Anna Jelińska
19. Marcin Jędrysiak
20. Piotr Jułga
21. Anna Ewa Kalińska
22. Łukasz Kalisz
23. Karol Kądziela
24. Aleksanda Kosowicz-Klejn
25. Justyna Krupowicz
26. Michał Mańkus
27. Marcin Mazankiewicz
28. Karol Mąka
29. Aleksandra Musiał
30. Anna Myśliwiec
31. Marek Paszczela
32. Alicja Pęcak
33. Robert Rakoczy
34. Aldona Rozkwitalska-Pietrzak
35. Katarzyna Rupp
36. Katarzyna Sadowska
37. Sylwia Słoniewska
38. Jacek Staszewski
39. Monika Stefańska-Buchta
40. Joanna Śnieg
41. Marcin Wawrzynowicz
42. Joanna Wendt
43. Cyprian Werykowski
44. Marcin Wesoły
45. Sławomir Wojciech Wilczyński
46. Jakub Włosek
47. Adam Wnuk
48. Przemysław Zdancewicz
49. Marcin Zwolenik

Wszystkie osoby znajdujące się na liście otrzymają pisemne zaproszenie na uroczystość ślubowania.

DATA PUBLIKACJI: 2019-01-18 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x