x x
x x

Aktualność: Najbliższe ślubowanie 4 października 2018 r.

Najbliższe ślubowanie odbędzie się w dniu 4 października 2018 r. Ślubowanie odbędzie się w dwóch turach: I tura o godz. 11.00, II tura o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 roku nr 3/310.

W uroczystości tej mogą wziąć udział osoby fizyczne wobec, których Krajowa Rada Doradców Podatkowych podjęła decyzję o wpisaniu na listę doradców podatkowych.

Uprawnionymi do wypowiedzenia wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych treści roty ślubowania w dniu 4 października 2018 r. o godz. 11.00, są następujące osoby:

1. Katarzyna Adydan
2. Filip Biegun
3. Jakub Daniluk
4. Sandra Derdoń
5. Adam Doroszuk
6. Jacek Dziuba
7. Marek Firlej
8. Rafał Frączyk
9. Alicja Głownia
10. Kamila Greguła
11. Sylwia Grzesiak-Swatowska
12. Katarzyna Jankowska
13. Michał Klimczak
14. Piotr Koman
15. Krzysztof Karol Kozłowski
16. Michał Krajewski
17. Szymon Krawczyk
18. Paulina Krośnicka-Zawalich
19. Marta Lipiec
20. Katarzyna Łopaciuk
21. Ewa Meller-Jaworska
22. Marta Milczarek-Kuzdak
23. Anna Mosakowska
24. Marcela Mrowiec
25. Justyna Nowicka-Bryzek
26. Jadwiga Parzych
27. Piotr Piasecki
28. Natalia Pielka
29. Mateusz Pietranek
30. Piotr Prokocki
31. Michał Rodak
32. Patrycja Rogoża
33. Jakub Rolczyński
34. Paweł Rosiński
35. Marek Rudy
36. Wiktor Samborowski
37. Robert Sienkiewicz
38. Błażej Skiba
39. Mariusz Sobota
40. Beata Stępniewska
41. Tomasz Strąk
42. Korina Szydło
43. Paweł Wielgoławski
44. Piotr Wierzchowski
45. Adam Wiśniewski
46. Marcin Wyglądacz
47. Marta Zakrocka

Uprawnionymi do wypowiedzenia wobec Przewodniczącego Krajowej Rady Doradców Podatkowych treści roty ślubowania w dniu 4 października 2018 r. o godz. 13.30, są następujące osoby:

1. Kinga Bączek
2. Karolina Bednarska
3. Dominika Bielecka
4. Rafał Cichański
5. Dominika Fassa
6. Arkadiusz Gaczyński
7. Karolina Grabowska
8. Monika Guzikowska
9. Agnieszka Jabłońska
10. Iwona Jacieczko
11. Magdalena Jastrowicz-Sury
12. Agnieszka Jazgara
13. Konrad Karafa
14. Adam Karbowy
15. Michał Bernard Kęprowski
16. Mateusz Kielan
17. Agata Klepek
18. Marta Klupś
19. Justyna Kołodziejczyk
20. Mateusz Kołosowski
21. Anna Kosierb
22. Michał Marek Kowalski
23. Ewelina Kozanecka
24. Lucyna Krause
25. Jakub Lepiarz
26. Katarzyna Lis
27. Konrad Miazga
28. Aleksander Misiura
29. Karol Niemiec
30. Aneta Niemowna
31. Mateusz Oleksy
32. Tomasz Pająk
33. Anna Papina
34. Violetta Skawińska
35. Wioletta Skorupka
36. Monika Sroka
37. Stanisław Stopa
38. Jakub Szarłowicz
39. Agnieszka Szczotkowska
40. Paweł Szmańkowski
41. Joanna Szyszkowska
42. Ewelina Toczek
43. Małgorzata Urbaniak
44. Jakub Wawrzyniuk
45. Marcin Wesoły
46. Kamil Wiśniewski
47. Katarzyna Witek
48. Marcin Żygłowicz

Wszystkie osoby znajdujące się na liście otrzymają pisemne zaproszenie na uroczystość ślubowania.

DATA PUBLIKACJI: 2018-09-21 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x