x x
x x

Aktualność: Ruszyły zapisy na szkolenie "Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych"

x

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniu „Marketing i sprzedaż usług doradców podatkowych”, które odbędzie się 6 czerwca br. w siedzibie Biura Krajowej Izby Doradców Podatkowych przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 3/310.

Jest to pierwsze tego typu szkolenie organizowane przez Krajową Radę Doradców Podatkowych, a jednocześnie - kolejny krok, który KRDP podejmuje w celu  zwiększenia kompetencji i skuteczności działania, w tym także promocji zawodu doradcy podatkowego i świadczonych przez niego usług. Wszyscy jesteśmy świadomi, iż doradcy podatkowi stoją obecnie przed wyjątkowym wyzwaniem związanym z budowaniem wizerunku, prowadzeniem działań marketingowych i sprzedażą swoich usług. Nie wszyscy potencjalni klienci wiedzą, w jakim zakresie doradca podatkowy może im pomóc, zaś doradcy nie zawsze potrafią w sposób odpowiedni komunikować swoje atuty.

Szkolenie z pewnością poszerzy Państwa wiedzę z zakresu marketingu, komunikacji i sprzedaży usług doradców podatkowych. Doświadczeni praktycy, którzy poprowadzą szkolenie: Marcin Tomczak, Jacek Stanisławski oraz Arkadiusz Chludziński, przygotowali dla Państwa dużą dawkę wiedzy i praktycznych umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z programem szkolenia, który dostępny jest poniżej, a także informacjami o prowadzących.
Za udział w szkoleniu otrzymacie Państwo 5 punktów. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, zaś rejestracji dokonać można za pomocą panelu mDoradca. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Rejestracja od godz. 8:45, początek szkolenia godz. 9:30, zaś zakończenie godz. 16:00.


DATA PUBLIKACJI: 2019-05-23 + pozostałe aktualności
Pliki do pobrania

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x