x x
x x

Aktualność: ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DORADCY PODATKOWEGO


Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy
Członkowie Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Z okazji Dnia Doradcy Podatkowego pragnę przekazać Państwu serdeczne podziękowania i słowa uznania dla Państwa codziennej pracy.

Dzień Doradcy Podatkowego jest szczególnym dla nas Świętem – czasem radosnych życzeń, sympatycznych uroczystości, ale również okazją do refleksji i podsumowań.

Miniony rok był kolejnym, w którym nasze środowisko udowadniać musiało niezbędność zachowania podstawowych atrybutów wykonywania naszego zawodu dla prawidłowej ochrony naszych klientów, ale i właściwego wykonywania powierzonych nam obowiązków. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w tych – ale i wielu innych - działaniach na rzecz ochrony naszego zawodu, podnoszenia jego rangi i dbania o prawidłowy wizerunek doradcy podatkowego. To dzięki Państwa codziennej ciężkiej pracy, profesjonalizmowi, życzliwości i zaangażowaniu, staliśmy się ważną częścią naszego społeczeństwa. Wyrażam przekonanie, że w przyszłości w jeszcze większym stopniu będziemy w stanie włączyć się w pomoc naszym klientom - przedsiębiorcom, małym firmom rodzinnym czy pojedynczym podatnikom.

Życzę Państwu, aby ta szczególnie ważna i odpowiedzialna służba, była dla nas wszystkich źródłem satysfakcji, niosąc ze sobą radość i poczucie spełnienia. Życzę Państwu pomyślności także w życiu osobistym.

Prof. dr hab. Adam Mariański
Przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych

DATA PUBLIKACJI: 2018-05-11 + pozostałe aktualności

Kontakt

tel.: (22 578-50-00)
KIDP (centrala)

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3/310
02-362 Warszawa
e-mail: biuro@kidp.pl

tel.: (22) 578-50-00,01,02
fax: (22) 578-50-09

x x x
x